Állás a büfében

Máriaremetén a Gyarmati Dezső uszoda büféjébe keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Előny, ha van szakmai tapasztalat, konyhai készség!

Főállásban vagy részmunkaidőben megbeszélés szerint.

Elvárások: udvarias kiszolgálás, elhivatottság, önálló munka végzés, instrukciók után.

Csapatban való együttműködés.

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a következő email címre várjuk:
toth.marton@masodikkeruletsport.hu

Feladatok:

  • Vendégek udvarias kiszolgálása
  • Megrendelt áruk átvétele, hűtők, pultok feltöltése
  • Szendvicsek, reggelik, desszertek előkészítése, levesek főzése, mind recept
    szerint
  • Fagyasztott péksütemények sütése
  • Kávék, forróitalok készítése
  • Számlázás, pénztárgép használata, vendéglátó rendszer kezelése (Loquu)

Munkavégzés helye: Budapest, Máriaremetei út 224, 1029
Munkavégzés kezdete: azonnal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, mely teljes egészében bejelentett
  • Forgalom utáni bónuszokkal
  • Cafetéria (8 órás munkaviszonynál)
  • Barátságos környezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés